nadruki na koszulkach


Koszulki z nadrukiem - zdobienie odzieży

Od stóp do głów... bo profesjonalnie ubrany pracownik to wizytówka firmy.

Właściwe oznakowanie firmy skutecznie poinformuje klienta o tym, czym się zajmuje Państwa przedsiębiorstwo. Nie wystarczy tylko być widocznym, trzeba jeszcze wyróżnić się z tłumu.


Można oznakować prawie każdą część ubrania: od koszulek przez bluzy po całe komplety ubrań roboczych, sportowych, na czapkach kończąc.


Proponujemy Państwu:

Bluzy czy koszulki z nadrukiem to jednak coś więcej niż formalny strój roboczy. Elementy odzieży z Twoim logo czy chwytliwym hasłem marketingowym są również doskonałym nośnikiem reklamy, a także gadżetem dla klientów. Możesz rozdawać je w ramach konkursów, a designerskie i wygodne koszulki z nadrukiem na stałe wejdą w skład garderoby zwycięzcy.

Proponujemy bluzy, spodnie, czapki czy koszulki z nadrukiem w różnych technologiach:

  • sitodruk,
  • sublimacja,
  • folia Flex,
  • Haft,
  • druk bezpośredni DTG.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami każdej metody. Jeżeli nie wiesz jaki nadruk na koszulki wybrać, skontaktuj się z nami. Podpowiemy najlepsze rozwiązania dla Twoich pracowników oraz klientów, sugerując również inne gadżety reklamowe, np. naklejki magnetyczne.


sitidruk

Sitodruk

Popularna metoda znakowania. Trwałość nadruku, szybkość wykonania i niski koszt przy większych nakładach. Konieczność wykonania matrycy.


Sublimacja

Polega na przeniesieniu wzoru, uprzednio wydrukowanego na papierze sublimacyjnym, na materiał najczęściej w 100% poliestrowy. Szybka metoda pozwalająca na wykonanie nadruku w pełnej gamie kolorystycznej. Zalety to brak przygotowalni i wysoka trwałość nadruków. Nie można tą metodą nadrukować białego koloru i dlatego często zdobi się nią białe ubrania.samochody folia cieta


flex

Folia Flex

Rekomendujemy ją do wykonywania nadruków utrzymanych w jednolitej kolorystyce. Nie sprawdza się przy małych wzorach, za to doskonale radzi sobie przy większych projektach. Do wyboru jest kilka kolorów folii.Haft

Haft wykorzystujemy, aby wykonać nadruk na koszulkach, czapkach oraz innych elementach odzieży czy tekstyliach. Jest wyjątkowo trwały i nie ulega zniszczeniu nawet w przypadku częstego prania i prasowania. Aby wyhaftowane logo czy napis były dobrze widoczne rekomendujemy zastosowanie jednego lub dwóch kolorów, bez przejść tonalnych czy małych detali.samochody folia cieta
samochody folia magnes

Druk bezpośredni DTG

Chcesz odzwierciedlić na ubraniach lub innych tkaninach obraz w jakości fotograficznej? Druk bezpośredni DTG pozwoli na odwzorowanie każdego detalu z zachowaniem jego konturów oraz pełnej kolorystyki - dokładnie tak, jak zakłada projekt graficzny.


Zaufali nam:

    partnerzy