strony internetowe


pasek_www

Strony internetowe

Tworzymy profesjonalne i indywidualne strony internetowe charakteryzujące się dużą użytecznością i funkcjonalnością. Internet to często jedyne źródło informacji klientów na temat firm działających w interesującym ich sektorze.

Z roku na rok coraz więcej osób zaczyna poszukiwanie produktów lub usług od sprawdzenia informacji w internecie.


prosta www

Proste strony WWW

Oferujemy Państwu standardową witrynę www, zawierającą ciekawy projekt graficzny www wraz z podstronami zawierającymi podstawowe informacje Państwa firmy tj. O firmie, Oferta, Produkty, Kontakt.


Strony WWW z CMS

Oferujemy Państwu dynamiczną stronę www wraz z systemem CMS do zarządzania treścią i zdjęciami na własnej witrynie internetowej. System ten pozwala na łatwą instalację serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę o nowe podstrony. czytaj więcej...

X

Strony WWW z CMS

Oferujemy Państwu dynamiczną stronę www wraz z systemem CMS do zarządzania treścią i zdjęciami na własnej witrynie internetowej. System ten pozwala na łatwą instalację serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę o nowe podstrony. Dodatkowo mamy możliwość bieżącego dodawania informacji np. aktualności, promocji czy też galerii zdjęć. W dynamicznym serwisie internetowym poprzez panel administracyjny sami Państwo dodają treść oraz zdjęcia do serwisu internetowego.cms


flex

Hosting i domeny

Pomagamy dla Klientów załatwić formalności związane z wynajęciem serwera i domeny. W razie potrzeby jest możliwość wynajęcia serwera u nas pod strony WWW.

Proces projektowania i wykonania stron WWW obejmuje:

  • ustalenie celów jakie ma spełniać strona internetowa(przez net lub zapraszamy do naszej siedziby w Białymstoku)
  • przedstawienie i akceptacja kosztorysu
  • zawarcie umowy i wpłata zaliczki
  • przygotowanie projektu graficznego
  • wykonanie serwisu internetowego i wdrożenie treści
  • strona WWW zostaje udostępniona w necie  • Zaufali nam:

      partnerzy