reklama wewnetrzna


Rollup'y, potykacze, tabliczki - reklama wewnętrzna

Oferujemy potykacze, rollup'y, fototapety, systemy informacji i tabliczki na drzwi — elementy identyfikacji wizualnej firmy oraz nośniki reklamy i informacji. To uzupełnienie dla reklamy outdoorowej, którą są m.in. popularne szyldy oraz oklejanie witryn w Białymstoku.

Reklama wewnętrzna pomoże Ci pokazać jak od wewnątrz wygląda Twoja firma. To także dbałość o estetykę pomieszczeń i budowanie profesjonalnego wizerunku.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • rollup,
  • systemy informacyjne,
  • potykacze,
  • litery i logotypy przestrzenne 3D.

Reklama wewnętrzna

Pokaż swoje wnętrze...

Najpopularniejsze nośniki reklamy wewnętrznej to:

roll-up

Roll up

Rozwiń się reklamo...

Rollup, czyli rozwiń się reklamo... Jeden z najpopularniejszych nośników o charakterze mobilnym. Łatwy do montażu, demontażu i transportu w dowolne miejsce jest wyjątkowo intuicyjny w obsłudze. Rollup możesz zastosować niemal wszędzie, nie tylko wewnątrz lokalu, ale także do oznakowania swojego stanowiska na targach czy imprezach branżowych. Rollup to po prostu reklama, która chodzi wraz z Tobą, rozwija się i zwija kiedy tego potrzebujesz. Prezentujesz się gdzie chcesz i kiedy chcesz.


Systemy informacyjne

Ukierunkowanie – jasny przekaz.

Tabliczki informacyjne nie tylko porządkują organizacyjnie Twoją firmę, są też informacją dla klienta, dekoracją z przesłaniem. Estetyczne, czytelne, w stylu Twojej firmy. W skład takiego systemu wchodzą tabliczki kierunkowe, informacyjne czy przydrzwiowe.

systemy informacyjne
potykacze

Potykacze

Napotykaj swoich klientów na każdym kroku...

Potykacz to reklama wykonana z PCV lub drewna, może stanowić połączenie stali z blachą. Prezentujesz go tam gdzie chcesz. Aby ułatwić wymianę reklamy można na nich zastosować systemy z szybką wymianą treści. Tego typu reklama sprawdza się także na zewnątrz.

Litery i logotypy przestrzenne 3D

Litery przestrzenne to reklama, która jest widoczna na ulicach Białegostoku. Jest ciekawa, a jednocześnie bardzo nowoczesna, dzięki czemu decydując się na nią podkreślasz prestiż swojej firmy. Przestrzenna forma reklamy wykonywana jest ze styroduru, malowana na dowolny kolor lub uszlachetniana licem z plexi.

Oferujemy również oklejanie witryn w Białymstoku i projektowanie szyldów. Zapraszamy do współpracy! czytaj więcej...

X

Litery i logotypy przestrzenne 3D

Będzie przestrzennie – zrobimy wrażenie. Podkreślimy prestiż.

Litery przestrzenne są jedną z ciekawszych form reklamy stosowaną w miejscach, w których chcemy podkreślić prestiż firmy. Są to przestrzenne formy wykonane ze styroduru, malowane na dowolny kolor lub uszlachetnione licem z plexi. Wykonujemy montaż z użyciem sprawdzonych technik oraz profesjonalnych materiałów.

litery styrodurowe

Zaufali nam:

    partnerzy