reklama wewnetrzna


Potykacze , roll-upy tapety, systemy informacji i tabliczki na drzwi

Reklama wewnętrzna

Pokaż swoje wnętrze...Najpopularniejsze nośniki reklamy wewnętrznej to:

roll-up

Roll up

Rozwiń się reklamo...

Do zastosowanie w każdym miejscu, łatwy w obsłudze. Reklama, która chodzi wraz z Tobą, rozwija się i zwija kiedy tego potrzebujesz. Prezentujesz się gdzie chcesz i kiedy chcesz.


Systemy informacyjne

Ukierunkowanie – jasny przekaz.

Tabliczki informacyjne nie tylko porządkują organizacyjnie Twoją firmę, są też informacją dla klienta, dekoracją z przesłaniem. Estetyczne, czytelne, w stylu Twojej firmy. W skład takiego systemu wchodzą tabliczki kierunkowe, informacyjne czy przydrzwiowe.

systemy informacyjne
potykacze

Potykacze

Napotykaj swoich klientów na każdym kroku...

Wykonane z PCV lub drewna, mogą stanowić połączenie stali z blachą. Prezentujesz je tam gdzie chcesz. Aby ułatwić wymianę reklamy można na nich zastosować systemy z szybką wymianą treści. Tego typu reklama sprawdza się także na zewnątrz.

Litery i logotypy przestrzenne 3D

Będzie przestrzennie – zrobimy wrażenie. Podkreślimy prestiż.

Litery przestrzenne są jedną z ciekawszych form reklamy stosowaną w miejscach, w których chcemy podkreślić prestiż firmy. Są to przestrzenne formy wykonane ze styroduru, malowane na dowolny kolor lub uszlachetnione licem z plexi. czytaj więcej...

X

Litery i logotypy przestrzenne 3D

Będzie przestrzennie – zrobimy wrażenie. Podkreślimy prestiż.

Litery przestrzenne są jedną z ciekawszych form reklamy stosowaną w miejscach, w których chcemy podkreślić prestiż firmy. Są to przestrzenne formy wykonane ze styroduru, malowane na dowolny kolor lub uszlachetnione licem z plexi. Wykonujemy montaż z użyciem sprawdzonych technik oraz profesjonalnych materiałów.

litery styrodurowe

Zaufali nam:

    partnerzy