naklejki

Rollup'y - Bialystok

Rollup'y to mobilne nośniki reklamy, które swoją popularność zawdzięczają łatwemu montażowi i doskonalej widoczności. Na konferencji, na targach, gdy sponsorujesz ważne wydarzenie i chcesz być zauważalny, nikt nie przejdzie obojętnie obok stoiska oznakowanego z użyciem rollup'u. Co szczególnie ważne, po złożeniu przybierają niewielkie rozmiary, dzięki czemu z łatwością spakujesz je do torby i przechowasz lub przetransportujesz w inne miejsce.

Rollup'y - nasza oferta

Reklamanonstop.pl proponuje łatwe w transporcie i montażu, profesjonalnie wykonane rollup'y. Przygotujemy projekt i doradzimy Ci wybór najlepszego rozwiązania. Skupiamy się na rozplanowaniu powierzchni zadruku w taki sposób, aby wszystkie informacje, które chcesz przekazać były widoczne i przejrzyste.

Wykonujemy rollup'y w różnych rozmiarach oraz typach. Niezmienna pozostaje wysoka jakość materiałów używanych do ich produkcji oraz nowoczesne technologie zadruku.

Oferujemy rollup'y:

  • w formatach 85 x 200cm, 100 x 200 cm
  • lekkie z aluminiowym profilem i plastikowym wykończeniem,
  • z listwami zatrzaskowymi — mocowanie odbywa się na maszcie i stopkach,
  • z powierzchnią zadruku wykonaną z materiału o optymalnej grubości.
  • o wysokiej trwałości i jakości

Skontaktuj się z reklamanonstop.pl, jeżeli chcesz zamówić nowoczesne i kompaktowe rollup'y. Pokażemy Ci jak łatwo jest zaprezentować swoją firmę z najlepszej strony.

Sprawdź także nasze fototapety w technologii HP Latex.


Zaufali nam:

    partnerzy