naklejki

Fototapety - Białystok

Nie zawsze pracochłonne remonty są potrzebne, aby odmienić wnętrza. Znacznie szybszym i tańszym sposobem na metamorfozę biura czy domu są fototapety. To rozwiązanie od pewnego czasu zyskuje na popularności, ponieważ daje nieograniczone możliwości personalizacji konkretnego pomieszczenia. Drukowane w zaawansowanej technologii HP Latex fototapety pozwalają na wierne odzwierciedlenie Twoich projektów — grafik lub zdjęć. Możesz przesłać je do nas lub skorzystać z naszej bazy zdjęć (link do www.fotolia.pl)

Fototapety - nasza oferta

Wykonujemy fototapety o długoletniej trwałości. Prawdopodobnie zanim ta dekoracja uległaby uszkodzeniu, Ty raczej zechcesz wymienić ją na inną. A wybór jest niczym nieograniczony — fototapety czarno- białe, zdjęcia z ulubionych miejsc, wspomnienia z wakacji lub ważnych wydarzeń z życia rodziny. W technologii HP Latex wydrukujemy dla Ciebie co tylko zechcesz.

Głębokie kolory, kontrasty i wysoka fotogeniczna jakość pozwolą Ci odmienić wnętrze i dodać mu niepowtarzalnego charakteru. Fototapety to nie tylko fragment ściany, ale także możliwość podróży w magiczne miejsce oraz strumień inspiracji. Dlatego warto rozważyć fototapety nie tylko do domowych salonów czy sypialni, ale także do biur oraz gabinetów, zwłaszcza tych, w których wykonywana jest praca kreatywna.

Nasze fototapety:

  • cechuje bezpieczna technologia,
  • są trwałe, bezwonne i ekologiczne, drukowane wyłącznie na oryginalnych materiałach,
  • mają wysoką rozdzielczość i szeroką skalę kolorystyczną,
  • są drukowane szybko i zawsze na czas,
  • mogą zostać przez nas zamontowane.

Czy potrzebujesz więcej argumentów?

Cenimy Twój komfort i estetykę, dlatego służymy pomocą na każdym etapie realizacji zamówienia, od projektu, aż po montaż fototapety. Dążymy do tego, aby nasze wydruki zachwycały. Z przyjemnością odmienimy Twoją przestrzeń, proponując zarówno znacznych rozmiarów fototapety, jak również mniejsze i estetyczne naklejki na meble.

Więcej na: www.dekoracje-nonstop.pl


Zaufali nam:

    partnerzy